• Головна
  • |
  • Блог
  • |
  • Як переказати гроші з України в Європу США Китай, інші країни світу

Як переказати гроші з України в Європу США Китай, інші країни світу

Наразі громадяни України опинилися у непростій ситуації. Переказ грошей з України з 24 лютого 2022 року ускладнився. НБУ запровадив обмеження та ліміти на переказ грошей за кордон.

 

За пошуковими запитами, як не набирайте, вам видасть безліч варіантів. Як швидко перевести євро з України до країн Європи? Як безпечно переказати гроші з України до країн Азії? Як надійно перевести долари з України до Америки та Канади? Як провести грошовий трансфер із будь-якої країни світу в Україну? Як терміново переслати валюту, одержати валюту, переслати гривні? Відповідь на запитання: «хочу переслати гроші за кордон» залишається актуальною.

Багато матеріалу, який у наш час зовсім чи майже зовсім не є актуальним і не вирішує питання переказу грошей за кордон. Багато статей із заголовками на кшталт «як перевести гроші з України до Європи у 2022 році». Багато красиво написаного тексту. Наводяться конкретні приклади: як, характеристика транзакції , та був тут — «цей метод дуже складний і вже не вчасно». Шукаємо далі. Виходить ще спосіб і виявляється, що він теж некоректний і складно організований. За фактом: як переслати гроші за кордон, перетворюється на підбір архівних способів такої транзакції.

Міжнародні платіжні системи, такі як: PayPal; MoneyGram; Perfect Money; Payeer; SEPA; GiroPay; iDEAL; Western Union; Wise, Ria; PrivatMoney; IntelExpress; Sigue та інші, запровадили ліміт на переведення валюти за кордон. Валютні пари гривня-долар, гривня-євро, гривня-фунт стерлінгів, гривня-юань, гривня-швейцарський франк залишаються затребуваними при пересиланні. В Україні $, €, £ завжди досить затребувана валюта. Приймаються у всіх банках та обмінних пунктах. Люди переводили зароблені гроші з-за кордону або купували валюту перед подорожами та поїздками до Європи, Америки, Азії, Австралії.

Сьогодні громадяни України, якщо захочуть купити нерухомість у таких країнах, як Польща, Німеччина, Румунія, Словаччина, Болгарія, Австрія, Великобританія, Фінляндія, Франція, Чехія, Італія, Литва, Латвія, Естонія, США, Канада, Китай чи будь-який інший країні зіткнуться з серйозною проблемою: ліміт на переказ грошей за кордон.

Підприємці, які хочуть відкрити чи профінансувати свій бізнес у Європі, Америці, Азії, будь-якій іншій країні світу, отримають нерозв’язне завдання: як переслати валюту за кордон.

Інвестори, які планують заробити за фінансування зарубіжних проектів або на фондових ринках світу, не завжди зможуть реалізувати свої наміри. Переказати гроші за кордон важко через ліміти.

Переказ грошей з України в будь-яку країну світу дуже простий, потрібно лише звернеться до нас за консультацією і написати.

Звертайтесь, пишіть у будь-який наш месенджер, та отримайте безкоштовну консультацію як робити перекази, переслати гроші з України за кордон та отримати валюту в Україні.